feng shui zahrady schody pro váš dům i zahradu.jpg
NÁKUPY LEVNĚ
Nabízíme vám možnost nakupovat za ceny přímo od výrobce.Spolupracujeme s českými výrobci formou e-shopů. V našich shopech naleznete kvalitní české zboží za nízké ceny. Kvalita za rozumnou cenu.Feng shui zahrady nákupy levně a kvalitně.
U nás naleznete schody, zábradlí, zahradní nábytek dřevěný i ze ztuženého mramoru, zahradní stoly a židle, sochy do zahrady i velké kamenné vázy.Originální zboží uměleckého kováře-krbové nářadí, kovové dekorace, ozdobné ploty a brány.Možnost výroby na zakázku.
SCHODY A ZÁBRADLÍ
balkonové zábradlí, ploty - 777.JPG
schody a zábradlí do zahrady feng shui zahrady schody a nákupy levne.jpg
schody venkovní, ploty -zábradlí- 772.JPG

Schody a Sloupy

Schody, plotové sloupy a zábradlí ze ztuženého mramoru jsou velice oblíbeným a vyhledávaným sortimentem. Výhodou ztuženého mramoru je jeho stálobarevnost a mrazuvzdornost. Vybírat si můžete z různých barevných provedení a variant.Vyrábíme i nosné sloupy, které jsou opatřeny výztuží.

Sloupy venkovní

Sloupy venkovní mezi ně patří všechny naše sloupy. Sloupy jsou mrazu vzdorné a stálobarevné, odolé vůči počasí. Sloupy samozřejmě můžete bez problému požít i v interiéru.

Sloupy a schodiště

Sloupy a schodiště ze ztuženého mramoru mají dlouhou životnost a vypadají velmi luxusně. Naše sloupy a schodiště neplní jen praktickou úlohu, ale jsou zároveň i dekorací daného prostoru, ať zahrady, či interiéru.

Sloupy plotové do zahrady

Sloupy plotové ze ztuženého mramoru v kombinaci například s kovanou výplní plotu tvoří elegantní ohraničení zahrady a pozemku kolem domu.Sloupy plotové do zahrady mají různá zakončení a různé dekory. Sloupy mohou být zakončeny stříškou, hladkou patkou nebo i sochou či květináčem (ozdobnou mísou na květiny).

Sloupy kamenné

schody a sloupy plotové do zahrady ze ztuženého mramoru fengshui zahrady schody a sloupy levně.jpg
Ukázky schodišť
Schody obloukove feng shui zahrady.jpg
venkovní schody feng shui zahrady obchody levne.jpg
Obložené schody feng shui zahrady nákupy levne.jpg
Realizace zábradlí
schody a zábradli ze ztuzeneho mramoru fengshui zahrady.jpg
schody do zahrady a zábradlí venkovni shop feng shui zahrady.jpg
schody venkovni a zabradli kamenne fengshui zahrady.jpg
TOPlist
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one